arama

  2019 YKS – TYT Türkçe Kitap Önerileri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  YKS yani Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı olarak yeni giriş yapan sınav biçimi olup, bu sınav 2 aşamadan oluşmaktadır. Buna göre ilk aşama TYT olup, yani Temel Yeterlilik Testi olarak bilinmekte olup, sınava giriş yapacak olan adaylar oldukça tereddüt içerisin de kalmıştır. Bunun nedeni ise yeni çıkan sınav sistemi onları ürkütmüş olup, daha doğru bir çalışma bicini hedeflemektedirler. Bu şekil de daha doğru çalışma ile başarı elde etme oranları yüksek olacaktır. Tabi ki doğru çalışma planı için YKS- TYT Türkçe kitap önerileri 2019 yılı için basılmış olan yeni yönetmeliğe uygun kitaplar araştırılmaktadır. Buna göre ise biz sizler için hem konu anlatımlı hem de sırf soru bankası niteliğinde kitapları önereceğiz.

  YKS – TYT Türkçe Konu Anlatım Kitap Önerileri

  YKS- TYT Türkçe konu anlatım kitap önerileri konusunda önemli olan aslında yeni yönetmeliğe uygun olmasıdır. Bunun dışın da sınavda çıkacak sorulara ve konulara daha yakın kitapları bulmak sizin için avantaj olacaktır. Buna göre ise Türkçe alanında kitap önerilerimiz arasında ilk olarak yıllardır tüm sınavlar da adayların yardımcısı olarak görülen Sınav’ın Türkçe konu anlatım olarak kitabı bulunmaktadır. Özel konu anlatımı ile bu kitabı alabilirken bunun dışın da ise Karekök yayın evinin sunduğu Türkçe konu anlatımlı olan kitabını da satın alabilirsiniz.

  YKS- TYT Türkçe Soru Bankası Kitap Önerileri

  Türkçe soru bankası olarak kitap önerisinde bulunmadan önce tüm konulara çalışmış olan kişilerin kendilerini denemesi amacı ile soru bankalarını kullandıklarını söylemek isteriz. Buna göre ise YKS- TYT Türkçe soru bankası kitap önerileri konusunda Zafer Yayınlarının yeni sisteme uygun olan Türkçe Soru Bankası kitabını önermekte olup, bununla kendinizi iyi şekilde deneyebilirsiniz.