arama

  YKS – TYT Matematik Kitap Önerileri 2019

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Matematik sınavlarda en çok korkulan alanlardan olup, yeni çıkan YKS yani Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı için adayları daha çok tereddüt etmektedir. YKS’nin ilk aşaması olarak belirlenmiş olan TYT yani Temel Yeterlilik Testi 200 puan 2 yıllık geçerlilik avantajına sahip olmak isteyen adaylar sınavın ilk aşamasına normalden daha fazla ağırlık vermeye başlamış olup, bununla birlikte de çalışmak için YKS- TYT Matematik kitap önerileri 2019 yani yeni sistem kitaplarına sahip olmak istemektedir. Biz de adayların daha doğru kitaplar ile çalışması için sizlere kitap önerilerinde bulunarak sınava en yakın soruları ve konuları aktaran kitapları sizler ile paylaşacağız. Bu şekilde daha avantajlı çalışma kaynağına sahip olabileceksiniz.

  YKS- TYT Matematik Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

  Matematik alanın da kitap önerisi olarak sizlere bilgi paylaşmadan önce konu anlatımlı kitapların öneminin büyük olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü konu anlatımlı kitaplar konulara da çalışmanızı sağlamakta olup, ona göre sizlere soruları sunarak konuları ne kadar anladığınızı göstermektedir. YKS- TYT Matematik konu anlatımlı kitap önerileri olarak ise sizlere ilk kitap önerimiz Fides Yayınlarının Matematik konu anlatımlı kitabını önermekte olup, bunun dışında ise Benim Hocam Konu Anlatımlı Matematik kitabını önermekteyiz. Bu kitaplar yeni yönetmeliğe göre düzenlenmiş olup, çalışmanız halinde sizlere birçok avantajı sunacaktır.

  YKS- TYT Matematik Soru Bankası Kitap Önerileri

  Matematik alanında konu anlatımı aşamasını bitiren kişiler anlamadığı konu kalmadıysa kendisini denemesi için soru bankalarına geçiş yapabilirler. YKS- TYT Matematik soru bankası kitap önerileri olarak sizlere sunacağımız kitaplar son çıkan sınav sistemine yani yönetmeliğe uygun kitaplar olup, bunlar ise Okyanus Yayınlarının Matematik Soru bankası kitabı olup, diğeri ise Birey Yayınlarının Matematik soru bankası kitabını da tercih edebilirsiniz.