arama

  2019 YKS Geometri kitap önerileri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  2019 YKS Geometri kitap önerileri

  Sınavlarda başarıyı artıracak faktörlerden biriside, sınavlara hazırlanacağınız kaynakların nitelik seviyesinin yüksek olmasıdır. Özellikle Geometri gibi birçok öğrencinin zor olarak nitelendirdiği alanlarda, bu önem daha da artmaktadır. Yazımızın devamında 2019 YKS Geometri kitap önerileri ile, en iyi dönüşleri sağlayacak YKS Geometri hazırlık kitapları hakkında genel detaylar yer almaktadır.

  2019 YKS Geometri kitap önerileri

  AYT YKS Geometri Konu Anlatım Tavsiyeleri

  Delta YKS 1. Ve 2. Oturum TYT Geometri 1. Kitap

  YKS konu özetlerini bulabileceğiniz özet kitap, YKS püf noktaları hakkında da detaylı bilgiler içermektedir.  Tek başına öğretici niteliği olmasa da,  tekrar yapıp soru çözerek yararlanacağınız oldukça faydalı kaynaklardan birisidir.

  YKS Geometri Konu Anlatımlı (Palme Yayınları)

  2019 YKS Geometri kitap önerileri arasında kesinlikle tavsiye edeceğimiz kitaplardan biriside, Palme Yayınları tarafından sunulan YKS Geometri  konu anlatımlı kitaptır. Öğrenciler kadar öğretmenlerinde sıklıkla yararlandığı kitap, Geometri alanının en başarılı yayınlarından birisi olarak gösterilmektedir.

  AYT Geometri Özel Ders Konseptli Konu Anlatımlı Kitap (Okyanus Yayınları)

  Tüm ünitelerinin birer seanslık özel derslere uygun olarak düzenlendiği kitap, yararlanmak isteyenlerin daha düzenli bir şekilde kullanabilecekleri halde tasarlanmıştır. Ünite sonlarında yer alan mikro testler sayesinde, okuduklarınızı unutmadan testleri çözebilir, sınavlarda başarı oranınızı artırabilirsiniz.

  TYT-AYT Geometri Rehberi Sorular ve Konu Anlatımlı (Esen Yayınları)

  2019 YKS Geometri kitap tavsiyeleri arasında yer alan Esen yayınlarının oldukça yararlı geometri kitaplarından birisi olan bu yayın, yine öğrenciler kadar öğretmenlerinde yararlanmış olduğu eserler arasında yer almaktadır. İçerisinde bulunan testler sayesinde, bilgilerinizin her zaman diri kalacağı önemli bir kitaptır.

  AYT YKS Geometri Soru Bankası Önerileri

  Esen Yayınları YKS 1. Ve 2. Oturum Geometri Soru Bankası

  2019 YKS Geometri kitap önerileri soru bankası kategorisinde yer alan kitap, temel bilgilerinizi geliştirip soru çözebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

  Karekök Yayınları YKS 2. Oturum Geometri Soru Bankası

  Orta zor sorular içeren kitap, hedefini yüksek tutanlar için 2019 YKS Geometri kitap önerileri arasında başarılı kabul edilebilecek bir yayındır.  Sınavlarda çıkabilecek sorulara kendinizi çok rahat hazırlayabileceğiniz kitap, başlangıç kitaplarından sonra kullanıldığında daha anlaşılır ve etkili olacaktır.