arama

Kars Hayvan Pazarı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tayfur Özsoy Tayfur Özsoy
  • 1 Star
    Loading...

Kaliteli hayvanların yetiştirilip satıldığı Kars hayvan pazarı sayesinde ülkenin büyükbaş hayvan ihtiyacı kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Kars ilimizde yetiştirilip Türkiye’nin dört bir yanına gönderilebilen hayvanların kaliteleri herkesçe bilinmektedir. Uzunca yıllardır bölgede hayvancılık faaliyetlerinin yapılıyor olması sayesinde bu konuda oldukça tecrübe kazanılmış ve aynı zamanda Kars’ın doğasının ve ikliminin hayvancılık için oldukça elverişli olması sayesinde Kars hayvancılık konusunda ilk sıralarda yer almaktadır.

Kars Hayvancılık

Hayvancılık konusunda ilk sıralarda yer alan Kars içerisinde yer alan işletmemiz sayesinde sizler de ister besicilik için isterseniz de et ihtiyacının karşılanması için büyükbaş hayvan sahibi olabilirsiniz. Damızlık olarak kullanabileceğiniz hayvanlardan tutun da kurban döneminde satışının yapılması için ihtiyaç duyacağınız hayvanlara kadar sorunsuzca temin edilebilmektedir. Kars hayvancılık konusunda gelmiş olduğu yerden dolayı oldukça ünlüdür.

Güneş Hayvancılık olarak 1978 yılından bugüne vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde ülke çapında ilk sıralarda yer almaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve günümüzün imkanlarını da kullanarak hayvancılık faaliyetlerini yürütebiliyoruz. Türkiye’nin her yerinden verilecek olan siparişler sorunsuz şekilde karşılanabilmektedir. Kazanmış olduğumuz tecrübeler sayesinde ülkenin her yerine hayvan sevkiyatını yapabiliyoruz.

Kars Hayvan Pazarı

Hayvancılığın oldukça gelişmiş olduğu ilimizde hayvan pazarlarından sürekli olarak besicilik için ya da kesim için hayvan bulunabilecektir. Hayvan yetiştiriciliği gibi birçok konuda Kars hayvan pazarı sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmet vermeye devam ediyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.