arama

Düğün Hazırlıklarında Davetiye Süreci

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tayfur Özsoy Tayfur Özsoy
  • 1 Star
    Loading...

Düğünlerde, nişan ve sünnetlerde ayrı bir heyecandır davetiye konusu. Model seçiminden zarf belirlemeye, tasarımından üzerine yazılacak yazılara kadar ayrı bir özen ister. Eskiden günlerce davetiyeciler gezilir, dev kataloglar tek tek incelenir, aile büyüklerinden fikirler alınız ve öyle karar verilirdi. Şimdi ise evimizden bile çıkmadan internet sayesinde dakikalar içerisinde seçim yapabiliyoruz.

Davetiye seçimi evlilik hazırlıklarında bir çok maddeden önce gelir. Eşe dosta gönderilecek, akrabalar belki yıllarca saklayacak. Bu nedenle dikkatle hazırlanmalıdır. Kağıdın kalitesinden, seçilen zarf ile uyumuna kadar hassasiyet isteyen bu konuda, davetiye firmalarının yetkililerinden yardım almak son derece faydalı olacaktır. Ek olarak yapacağınız düğün töreninin konseptini göz önüne alarak seçeceğiniz davetiye modeli, tüm organizasyonda uyumu yakalamanız için gereklidir. Örneğin bir kır düğünü yapacaksanız, yine çiçekli bahar esintilerinin olduğu davetiye modelleri tam size göre olacaktır. Geleneksel bir köy düğünü yapacak kişilere ise, daha vintage modeller önerilmektedir. Bu sayede yapacağınız tören ile birlikte gönderdiğiniz davetiyeler uyumlu gözükecektir.

Davetiye seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de sipariş verdiğiniz firmanın baskı yapıp yapmadığıdır. Günümüzde bir çok firma aracılık yaparak baskı işlerini farklı yerlere yaptırmakta. Bu durum normal olsa da baskıyı kendisi yapan firmalarda fiyatlar bir miktar daha düşük olacaktır. Ayrıca bu tip firmalarda teslim süresi doğal olarak daha kısa olmaktadır.


Müşterilerine yıllardır kaliteli şekilde hizmet veren Mert Davetiye firması, hazırladığı binlerce farklı modeli internet siteleri olan mertdavetiye.com adresinde sergiliyor. Bütçe konusunda herkese hitap edebilen firma ucuz davetiye modellerinden daha lüks ve pahalı modellere kadar birçok farklı alternatif sunmuş durumda. Ayrıca birbirinden farklı renkler, zarf seçenekleri ve modeller ile oldukça fazla seçenek mevcut. Her zevke ve bütçeye hitap eden internet sitesinde sizde kendinize uygun bir model bulabilirsiniz.

Sadece düğün değil, aynı zamanda sünnet ve Nişan davetiyesi içinde modeller mevcut. Davetiyelerin dışında son zamanlarda moda olan karşılama panoları da oldukça ilgi çekici. Düğün yapılacak mekanda girişe yerleştirilen özel tasarımlı bu panolar son yıllarda sık sık karşımıza çıkıyor. Farklı tasarımlara sahip bu ürünlere de yine firmanın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Davetiye konusu haricinde ki diğer tüm hazırlıklarınızda kolaylıklar dileriz. Sorunsuz bir hazırlık süreci geçirmek yoğun günlerde sizler için çok önemli olacaktır. Yapacağınız törenin sorunsuz geçmesini ve hayatınızda hep mutlu olmanızı diliyoruz. Ailenize ve sizlere saygılarımızı sunuyoruz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.