arama

Burç Haberleri, Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Ömer faruk
  • 1 Star
    Loading...

Astrolojide 12 tane burç bulunmaktadır ve bu burçlar insanların mayis hangi burç çeşitlilik gösterir. Bunların sayesinde karakterimiz, uğurlu sayımız, iş hayatımızın nasıl olacağı hatta ve hatta sağlığımızla ilgili bile geniş bilgiler sunar. Bazı insanlar bunlara inanmamak için çaba sarf etse bile karakteri ve burçları karşılaştırıldığında uyumu göz önüne alabilirler.

Bazı burçlarda çeşitlilik gösteren şeyler olabilir bunların nedeni nisan hangi burç etkisi olabilir örneğin kişi yengeç burcu ve yükseleni başak yengecin etkilerini gösterirken aynı zamanda başağında özelliklerini taşır bu açıdan ben burcumun özelliğini taşımıyorum diye düşünmek yerine yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz. Yükselen burcu öğrenmek için doğum saatiniz ve doğum tarihiniz gereklidir. Bu bilgilerle yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz. Çünkü burcunuz yükseleninizin etkisinde olmuş olabilir. Hayatınızı idame ettirmede günlük burç yorumları konusunu dikkate alabilirsiniz bunlar size keskin yol çizmese bile o gününüzün etkisini sunabilir.

Burçlar senelere göre değişiklik gösterir ayın yörüngesine göre vs. bunları burç haberleri takip edebilir uğurlu ayınızı veya ayın hangi günleri daha şanslı geçirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kasim hangi burç ilişkinizde de burçlar size yardımcı olabilir. Sevdiğiniz ve sizin burcunuz arasındaki uyumu burç uyumu konusuna bakarak ilişkinize şekil verebilirsiniz. Tabi bunları kesin kararlar olarak değil hafif yönlendirmeler şeklinde yapmanız önerilir ya da sevdiğinizin burcu sayesinde karakteri hakkında az çok bilgi edinebilir neyi sevip neye değer verip vermediğini öğrenebilirsiz. Alacağınız hediyeyi dahi bu şekilde kararlaştırabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.